Fascynuje nas kobieca strona świata
 
TERPA Sp. z o. o. Sp. k.
NIP 9462658276
ul. Pogodna 34
20-333 Lublin
tel. 501 018 138
gabinety@terpa.eu
Pon. - Pt. 8.00 - 20.00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Rozluźnienie ciała – trening online do pobrania

Przygotowaliśmy dla Państwa bezpłatny trening prowadzony przez psychoterapeutkę z Ośrodka Terpa dr n. med. Agnieszkę Mazurkiewicz.

Trening “Rozluźnienie ciała” to jedna z technik relaksacyjnych, dzięki której możemy wyciszyć nasz umysł, obniżyć napięcie i zredukować stres. Treningi relaksacyjne mają szczególne znaczenie we wspomaganiu leczenia zaburzeń somatycznych oraz w czasie nadmiernego napięcia i przeciążenia organizmu. Odprężają i poprawiają ogólną kondycję psychofizyczną. Pomagają skutecznie niwelować skutki stresu, leku, napięcia i bezsenności.

Rezultatem ćwiczeń relaksacyjnych jest spowolnienie rytmu serca, uspokojenie oddechu,  poprawa koncentracji, rozluźnienie mięśni, obniżenie poziomu hormonów stresu oraz poprawa jakości snu.

Treningi relaksacyjne warto wykonywać systematycznie. Potrzebujesz ok 15 min.

Przed treningiem:

  • znajdź ciche i spokojne miejsce,
  • odłóż na bok telefon, wycisz dźwięk (jeśli trening włączasz z komórki, ściągnij plik na telefon i włącz tryb samolotowy przed rozpoczęciem treningu),
  • znajdź wygodną pozycję.

POBIERZ PLIK 

 

 Zgadzam się na otrzymywanie pocztą elektroniczną na podany adres e-mail Newslettera Terpa Sp. z o. o. Sp. k. oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. 2002 Nr 144 poz.1204).

Możesz zmienić zdanie w dowolnym momencie, klikając link rezygnacji z subskrypcji w stopce każdego otrzymanego od nas e-maila lub kontaktując się z nami pod adresem osrodek@terpa.eu. Będziemy traktować Twoje informacje z szacunkiem. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych praktyk ochrony prywatności, odwiedź naszą stronę internetową. Klikając poniżej, zgadzasz się, że możemy przetwarzać twoje informacje zgodnie z tymi warunkami.