Fascynuje nas kobieca strona świata
 
TERPA Sp. z o. o. Sp. k.
NIP 9462658276
ul. Pogodna 34
20-333 Lublin
tel. 501 018 138
gabinety@www.terpa.eu
Pon. - Pt. 8.00 - 20.00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Gabinet kardiologiczny w Lublinie

Kardiolog to specjalista zajmujący się rozpoznawaniem oraz leczeniem chorób i wad układu sercowo-naczyniowego. Zapadalność na choroby układu krążenia wzrasta już od początku XX wieku, co czyni kardiologię dziedziną medycyny, która nieustannie prężnie się rozwija.

Gabinet kardiologiczny w Lublinie

Gabinet Terpa świadczy dla Ciebie profesjonalne usługi już od 2008 roku. Nasi wykształceni i doświadczeni kardiolodzy to specjaliści w leczeniu schorzeń układu krążenia, z którymi coraz częściej borykają się także młode osoby.

Twój dobry kardiolog – Lublin

Na zgłaszany problem reagujemy sprawnie, stawiając trafne diagnozy oraz wdrażając nowoczesne i skuteczne metody leczenia. 

W naszym ośrodku przeprowadzamy specjalistyczne badania ultrasonograficzne, w tym USG tętnic, żył, dopplerów oraz serca. Najwyższej jakości aparatura pozwala nam na dokładne zbadanie układu sercowo-naczyniowego, aby pomóc Ci szybko wrócić do zdrowia.

Co wyróżnia nasz gabinet kardiologiczny? | Lublin, Terpa

Nasi lekarze posiadają wieloletnie doświadczenie w leczeniu chorób, takich jak nadciśnienie tętnicze, miażdżyca, schorzenia zakrzepowo-zatorowe, zaburzenia rytmu serca i wielu innych. 

Posiadają niezbędne kwalifikacje do diagnozowania i badania wrodzonych oraz nabytych wad serca, co czynią, a pomocą specjalistycznych, jakościowych narzędzi. Wykonujemy szereg kompleksowych usług w jednym miejscu, w tym chociażby EKG, RTG czy badanie echa serca.

Dbamy o to, żeby nasi pacjenci cieszyli się dobrym zdrowiem także po zakończeniu leczenia, dlatego aktywnie promujemy zdrowy styl życia, przeprowadzamy okresowe badania profilaktyczne i udzielamy niezbędnych porad, abyś zawsze był w pełni sił.

Kiedy jest potrzebny kardiolog? | Lublin, Terpa

Kiedy powinniśmy udać się do specjalisty od schorzeń układu krążenia? Objawem, którego nigdy nie należy ignorować, jest nawracający ból w klatce piersiowej, który może świadczyć o wystąpieniu choroby. Do lekarza należy zgłosić się również w przypadku występowania duszności, zmian w rytmie serca oraz uczucia uderzenia krwi do głowy.Zgadzam się na otrzymywanie pocztą elektroniczną na podany adres e-mail Newslettera Terpa Sp. z o. o. Sp. k. oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. 2002 Nr 144 poz.1204).

Możesz zmienić zdanie w dowolnym momencie, klikając link rezygnacji z subskrypcji w stopce każdego otrzymanego od nas e-maila lub kontaktując się z nami pod adresem osrodek@www.terpa.eu. Będziemy traktować Twoje informacje z szacunkiem. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych praktyk ochrony prywatności, odwiedź naszą stronę internetową. Klikając poniżej, zgadzasz się, że możemy przetwarzać twoje informacje zgodnie z tymi warunkami.