Fascynuje nas kobieca strona świata
 
TERPA Sp. z o. o. Sp. k.
NIP 9462658276
ul. Pogodna 34
20-333 Lublin
tel. 501 018 138
gabinety@www.terpa.eu
Pon. - Pt. 8.00 - 20.00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Wulwodynia

Bezpłatne badanie kliniczne skierowane do kobiet z dolegliwościami na sromie i bolesnym współżyciem

Jak mogę przystąpić do badania?

3

Jeśli odczuwasz dolegliwości na sromie spontanicznie i/lub przy współżyciu, wypełnij formularz:

4

Sprawdź czy kwalifikujesz się do badania klinicznego, a jeśli masz wątpliwości skontaktuj się z nami.

Kryteria włączenia do badania:

 • Kobiety odczuwające ból i/lub dyskomfort (świąd, pieczenie, suchość, nadwrażliwość, kłucie, ucisk) pojawiający się min. 10 dni w miesiącu, który w skali bólu 0 – 10 (0 – brak bólu, 10 – ból, którego nie da się wytrzymać) określasz na m.in. 3 lub więcej.
 • Kobiety odczuwające ból/dyskomfort podczas współżycia.
 • Wiek: kobiety od 18 roku życia do menopauzy lub do 50 roku życia.
 • Kobiety nie planujące ciąży w najbliższych 6 miesiącach.
 • Dolegliwości utrzymujące się min. 3 miesiące.
5

Oczekuj na weryfikacje wypełnionego formularza oraz kontakt z naszym zespołem. Każda kobieta biorąca udział w badaniu będzie odbywać regularne wizyty  i rozmowy z zespołem prowadzącym badanie w celu oceny stanu zdrowia.

Co jeśli zakwalifikuje się do badania?

Pacjentki, które zakwalifikują się do badania klinicznego, zostaną zaproszone na 3 bezpłatne wizyty w Ośrodku Terpa. Otrzymasz od nas zalecenia, dotyczące stosowania badanego produktu oraz instrukcje codziennego wypełniania dzienniczka, w którym będziesz monitorowała swój stan zdrowia.  Leczenie i obserwacja trwa przez 6 miesięcy, w tym czasie będziemy zapraszali Cię na wizyty stacjonarne w Ośrodku Terpa w Lublinie oraz kontaktowali się z Tobą telefonicznie. Udział w  badaniu jest bezpłatny. Podczas badania pozostajesz pod opieką naszych lekarzy specjalistów. 

terpa ig

Baza wiedzy - wszystko o badaniach klinicznych

Tutuł rozwijanego blogu

Toggle content goes here, click edit button to change this text.

Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami

  Badanie finansowane ze środków budżetu państwa od Agencji Badań Medycznych, numer Projektu 2020/ABM/01/00114. Research: Effectiveness of Low-doses of Naltrexone (LDN) on pain perception and quality of life in women with vulvodynia, Project number 2020/ABM/01/00114, financed by the Medical Research Agency, Poland from: state budget funds.”  Zgadzam się na otrzymywanie pocztą elektroniczną na podany adres e-mail Newslettera Terpa Sp. z o. o. Sp. k. oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. 2002 Nr 144 poz.1204).

  Możesz zmienić zdanie w dowolnym momencie, klikając link rezygnacji z subskrypcji w stopce każdego otrzymanego od nas e-maila lub kontaktując się z nami pod adresem osrodek@www.terpa.eu. Będziemy traktować Twoje informacje z szacunkiem. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych praktyk ochrony prywatności, odwiedź naszą stronę internetową. Klikając poniżej, zgadzasz się, że możemy przetwarzać twoje informacje zgodnie z tymi warunkami.