Fascynuje nas kobieca strona świata
 
TERPA Sp. z o. o. Sp. k.
NIP 9462658276
ul. Pogodna 34
20-333 Lublin
tel. 501 018 138
gabinety@terpa.eu
Pon. - Pt. 8.00 - 20.00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

piel. Beata Siwik

Beata Siwik

Pielęgniarka

Absolwentka Wydziału Pielęgniarstwa Medycznego Studium Zawodowego w Mińsku Mazowieckim.

W gabinetach Terpa pracuje na stanowisku pielęgniarki oraz edukatora w zakresie  żywienia i zdrowego stylu życia. Zajmuje się również edukacją w zakresie diety cukrzycowej i cukrzycy ciążowej.

Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując  na oddziale Dziecięcym,  Oddziale Intensywnej Terapii Kardiologicznej i Toksykologii   im. Jana Bożego w Lublinie oraz w gabinetach Top Medical w Lublinie.

Aktualne zatrudnienie:
od 2

Wykształcenie:
2006 

Główne zainteresowania zawodowe:

Udział w konferencja i kursach:
Marzec 15-17Zgadzam się na otrzymywanie pocztą elektroniczną na podany adres e-mail Newslettera Terpa Sp. z o. o. Sp. k. oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. 2002 Nr 144 poz.1204).

Możesz zmienić zdanie w dowolnym momencie, klikając link rezygnacji z subskrypcji w stopce każdego otrzymanego od nas e-maila lub kontaktując się z nami pod adresem osrodek@www.terpa.eu. Będziemy traktować Twoje informacje z szacunkiem. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych praktyk ochrony prywatności, odwiedź naszą stronę internetową. Klikając poniżej, zgadzasz się, że możemy przetwarzać twoje informacje zgodnie z tymi warunkami.