Fascynuje nas kobieca strona świata
 
TERPA Sp. z o. o. Sp. k.
NIP 9462658276
ul. Pogodna 34
20-333 Lublin
tel. 501 018 138
gabinety@www.terpa.eu
Pon. - Pt. 8.00 - 20.00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

USG żył i tętnic w Lublinie

USG Doppler pozwala na skuteczną ocenę stanu żył kończyn górnych oraz dolnych, a także tętnic. W wyniku jego zastosowania możliwe staje się odpowiednio wczesne wykrycie ich niedrożności oraz będących zagrożeniem dla zdrowia, a nawet życia pacjenta, tętniaków. Jest ono niezwykle często zalecane przy ocenie stanu naczyń krwionośnych, a jego wykonanie może wpłynąć na rozpoczęcie właściwej terapii. 

USG Doppler żył i tętnic kończyn dolnych - Lublin

Pośród naszych usług zyskujesz dostęp do USG żył w Lublinie polegające na wykrywaniu skrzeplin wewnątrznaczyniowych, ocenie morfologicznej naczyń i sprawdzeniu wydolności żył głębokich. W wyniku tego możemy dowiedzieć się, czy dany pacjent kwalifikuje się do operacyjnego leczenia żylaków. 

Natomiast USG tętnic umożliwia ich zobrazowanie przy jednoczesnym zbadaniu ich przepływu. Podczas analizy morfologicznej możemy wykryć skrzepliny, tętniaki, pogrubienia wewnętrznej warstwy naczynia oraz blaszki miażdżycowe. 

usg żył lublin

Leczona zakrzepica - Lublin

W naszym gabinecie możesz wykonać zarówno USG żył, jak i USG tętnic. Lublin jest miejscem, w którym świadczymy profesjonalne usługi medyczne, a nasz gabinet zyskuje zwolenników z całego kraju. Pracujący u nas specjaliści dopasowują się do potrzeb pacjentów i z dużym zaangażowaniem starają się objaśniać wszelkie pojawiające się, podczas procesu diagnozy oraz leczenia, niejasności. W wyniku tego zdobywamy zaufanie odwiedzających nas pacjentów, co jest bardzo ważnym elementem pozwalającym na skuteczne wyniki terapii. USG dopplerowskie jest wskazaniem szczególnie dla osób, które zmagają się z nieprawidłowym i trudnym gojeniem się ran, bólem, a także drętwieniem oraz marznięciem koniczyn, zaburzeniem czucia, zakrzepicą żył czy występującą w okolicy górnych bądź dolnych koniczyn miażdżycą.  

Zakrzepica - objawy

Mimo niewielu objawów wskazujących na występowanie zakrzepicy żylnej istnieją metody oraz symptomy umożliwiające jej rozpoznanie. Przede wszystkim warto zwrócić szczególną uwagą na nawracające bóle nóg, obrzęki łydek oraz podwyższoną temperaturę. Ponadto istotnymi czynnikami wskazującymi na zakrzepicę jest pojawiający się podczas dotyku ból nogi oraz zaczerwienienie bądź zasinienie kończyn. 

Czym grozi zakrzepica kończyn dolnych?

Zakrzepica żylna jest niezwykle niebezpieczną chorobą, która ze względu na swoją bezobjawowość często jest przez długi czas niewykrywana. Może to doprowadzić do poważnych konsekwencji, które będą tragiczne w skutkach. Zakrzepica w wyniku odrywania i przemieszczania się skrzeplin niejednokrotnie prowadzi do zatoru tętnicy płucnej, co stanowi bezpośrednie zagrożenie dla życia każdego pacjenta. W niektórych przypadkach może on doprowadzić nawet do zatrzymania krążenia, niedotlenienia, a w jego następstwie do śmierci. Częstym powikłaniem związanym z zakrzepicą żylną jest zespół pozakrzepowy polegający na występowaniu obrzęków i bólu kończyn, skurczy mięśni oraz wielu innych uciążliwych dolegliwości. 

usg doppler

Rezerwacja wizyt

Jan Sobstyl – ZnanyLekarz.pl

 

 

Terminy wizyt:

Wtorek: 16.00 – 19.00

 

Koszt wizyty:

USG Doppler tętnic szyjnych i kręgowych – 160 zł

USG Doppler tętnic obu kończyn dolnych – 160 zł

USG Doppler żył obu kończyn dolnych – 160 zł

USG Doppler tętnic i żył jednej kończyny dolnej – 160 zł

USG Doppler tętnic kończyn górnych – 160 zł

USG Doppler żył kończyn górnych – 160 zł

 

Rejestracja wizyt:

501 018 138 

81 44 272 72Zgadzam się na otrzymywanie pocztą elektroniczną na podany adres e-mail Newslettera Terpa Sp. z o. o. Sp. k. oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. 2002 Nr 144 poz.1204).

Możesz zmienić zdanie w dowolnym momencie, klikając link rezygnacji z subskrypcji w stopce każdego otrzymanego od nas e-maila lub kontaktując się z nami pod adresem osrodek@www.terpa.eu. Będziemy traktować Twoje informacje z szacunkiem. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych praktyk ochrony prywatności, odwiedź naszą stronę internetową. Klikając poniżej, zgadzasz się, że możemy przetwarzać twoje informacje zgodnie z tymi warunkami.