Edukacja żywieniowa

Odpowiednie, zdrowe żywienie jest często podstawową  metodą leczenia wielu chorób, zalecane również , gdy konieczne jest już stosowanie leków. W dzisiejszych czasach w Polsce dużym problemem są choroby przewlekłe rozwijające się z powodu przejadania się, czego konsekwencją  jest nadwaga i otyłość, oraz towarzyszące im zaburzenia metaboliczne. Nie mniej niebezpieczne dla zdrowia może być niedożywienie, polegające nie tylko na niedoborze spożywanych kalorii, ale też na niepełnowartościowym  żywieniu, prowadzącym do niedoborów pokarmowych. W czasach pełnych pośpiechu,  nie zapominajmy, że sposób w jaki się odżywiamy wpływa na nasze zdrowie.

Zapraszamy na edukację żywieniową.

Akordeon

Specjaliści

Nasi specjaliści (sprawdź dostępne terminy)

* Spotkania można umawiać telefonicznie: 81 442 72 72; 501 018 138 lub osobiście w rejestracji. Czas trwania wizyt jest różny u poszczególnych specjalistów, najczęściej trwają 20-60 min.

 

piel. Beata Siwik

Absolwentka Wydziału Pielęgniarstwa Medycznego Studium Zawodowego w Mińsku Mazowieckim. 

W gabinetach Terpa pracuje na stanowisku pielęgniarki oraz edukatora w zakresie  żywienia i zdrowego stylu życia. Zajmuje się również edukacją w zakresie d...

więcej
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij