Pakiet/ regulamin PIASTUNKA

Pakiet został zaprojektowany, aby:

 1. przedstawić Państwu spektrum naszych możliwości w pracy z parą w ciąży,
 2. aby zredukować Państwa koszty związane z ciążą  i po urodzeniu dziecka (o 20% w stosunku do odpłatności poza pakietem). W sytuacji konieczności częstszych wizyt ginekologicznych czy dodatkowych badań – nie są związane z dodatkową odpłatnością.
 3. dać poczucie bezpieczeństwa i otoczyć Państwa troskliwą opieką. Konsultantką dla Pacjentek w PIASTUNCE jest położna, Iza Dzieniecka.


Pakiet PIASTUNKA obejmuje:

 1. Opiekę lekarską. Zawarto średnią liczbę wizyt ginekologicznych (minimum 10)
 2. Szkołę rodzenia: 3 spotkania przed porodem oraz 1 spotkanie po urodzeniu dziecka (poradnictwo laktacyjne).
 3. Konsultacje z psychologiem: techniki relaksacji, pracy z ciałem, redukcja stresu, diagnostyka psychologiczna (2 spotkania). Gdy pacjentka decyduje się na dłuższą pracę z psychologiem, spotkania poza pakietem są dodatkowo płatne.
 4. Konsultacja z fizjoterapeutą: 2 spotkania po urodzeniu dziecka. W sytuacji decyzji o szerszej fizjoterapii czy konieczności terapii w ciąży, spotkania są dodatkowo płatne.
 5. Konsultacja w zakresie rehabilitacji dna miednicy po połogu: 1 spotkanie z biofeedbackiem (w pakiecie jest także czujnik dopochwowy) oraz bezpłatne wypożyczenie profesjonalnego urządzenia do kontroli pracy z mięśniami w domu (UControl) na 7 dni, na życzenie pacjentki (wpłata kaucji, zwrot po oddaniu urządzenia).
 6. Badania ultrasonograficzne (skan w 12 tygodniu, 2 badania strukturalne oraz minimum 4 badania usg z oceną dobrostanu płodu: test biofizyczny, przepływy dopplerowskie, ocena wielkości dziecka), co obejmuje przynajmniej 7 badań płodu, oraz min. 3 oceny szyjki macicy w usg.
 7. Badania laboratoryjne (wyszczególnione w umowie Pakietu)
 8. Badania KTG (przynajmniej 2)

Pakiet zawiera wielospecjalistyczną opiekę nad ciężarną, dzieckiem i mężczyzną, który jest zapraszany na spotkania w Terpie. Nie oferujemy zwrotu pieniędzy, jeśli Państwo zrezygnujecie z części proponowanych usług. Pacjentki pracujące z nami w ramach Pakietu PIASTUNKA mają 20% rabatu na obecność douli (położnej) przy porodzie.


Pakiet PIASTUNKA może być podzielony na trymestry. Wyłącznie pakiet częściowy dotyczący III trymestru obejmuje szkołę rodzenia, konsultacje z psychologiem, fizjoterapeutą i terapię miednicy. Zwrot za niewykorzystany pakiet (na życzenie pacjentki bądź na skutek powikłań ciąży) dotyczy kosztów każdego trymestru, który jeszcze się nie zaczął.

 

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij