11/17: TERPA Liderem Innowacji w medycynie

Z wielką satysfakcją informujemy, że w dn. 7.11.17 na uroczystej Gali, Terpa wygrała konkurs innowacyjnych projektów w medycynie. Spośród ok. 80 przedstawionych projektów w kategorii Medycyna i Zdrowie, trzy nominowano do nagrody, Terpa została LIDEREM INNOWACJI w medycynie za projekt: Ośrodek leczenia przewlekłego bólu urogenitalnego i otyłości olbrzymiej.
Nagrodę wręczył Marszałek Województwa, organizatorem konkursu w I EUROPEJSKIM TYGODNIU INNOWCJI był Urząd Marszałkowski i Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości.
Jesteśmy wdzięczni za wnikliwą analizę projektów zgłoszonych do konkursu i dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierają. Dla nas to potwierdzenie, że pasja, profesjonalizm i wysoki standard naszej pracy są doceniane.

Zespół Terpy

 

Polecamy artykul w Dzienniku Wsochodnim dotyczący przebiegu Gali Innowacji: http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/gala-innowacji-wojewodztwa-lubelskiego-te-firmy-zostaly-nagrodzone-zdjecia,n,1000208427.html

 

 

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij